Uwaga!
Ta kopia systemu CMS jest licencjonowana dla innej domeny!

Was it working good before? If you just parked additional domain to this website,
maybe this is a problem - please go to website builder again and update your license with new domain
- or contact your website builder provider

Oferta » Dentysta/Stomatolog Ursynów, Konin - gabinet stomatologiczny

Oferta

    Moi stali pacjenci wiedzą, że jestem lekarzem od wszystkiego. Leczę dzieci, dorosłych i seniorów.

    Wykonuję leczenie zachowawcze, czyli leczę próchnicę, ale stosuję również zabiegi profilaktyczne, które mają na celu zapobieganie powstawania próchnicy.

    Wykonuję usługi protetyczne. Od dwudziestu jeden lat wykonuję wszystkie uzupełnienia protetyczne: protezy całkowite akrylanowe oraz częściowe, protezy acetalowe i szkieletowe (na zatrzaskach lub klamrach, z klamrą przebiegową lub w wersji standardowej). W swojej ofercie mam: korony porcelanowe i mosty porcelanowe, odbudowę zniszczonych zębów na bazie wkładów koronowo-korzeniowych (mogą być złote), korony pełnoceramiczne i korony cyrkonowe, korony napalane na złocie oraz wszelkie prace kombinowane. Do protez mogę wstawić zęby porcelanowe, siatkę wzmacniającą, łuk i wykonać przezroczyste podniebienie.

    Posiadam specjalizację z chirurgii stomatologicznej, dlatego zabiegi chirurgicznie wykonuję najróżniejsze: wykonuję resekcje zębów przednich jak i resekcję korzeni zębów trzonowych, leczę w sposób zachowawczy, profilaktyczny i chirurgicznie paradontozę, zabiegi odtwarzające zaniki kostne. Wykonuję zabiegi pogłębienia przedsionka, poprawiające komfort noszenia protez.

    Interesuje mnie endodoncja (leczenie kanałowe). Ratuję, lecząc kanałowo, zęby wskazane przez innych lekarzy do usunięcia, nawet te, które nie udaje się przeleczyć pod mikroskopem. Jeżeli pacjentowi bardzo zależy pragnę za pomocą całej swojej wiedzy uratować ząb. Choć jako chirurg lubię usuwać zęby, to wielką satysfakcję sprawia mi ratowanie zębów.

    Moją pasją jest ortodoncja, a szczególnie jej pomoc przy problemach chirurgicznych i odwrotnie.

    Interesują mnie zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych i takie problemy, z którymi inni lekarze nie mogą sobie poradzić.

    Pracuję od 21 lat po 12 godzin dziennie i z uwagi na całkowite wypełnienie mojego życia przez pracę mam szersze spojrzenie na liczne problemy ze strony układu stomatognatycznego.

    Mam w swojej praktyce jedną zasadę: stosuję najlepsze, w danej chwili na rynku stomatologicznym, wypełnienia i próbuję mój zawód wykonywać z  jak największą starannością i dokładnością.

    Cieszy mnie, gdy po skończonym leczeniu moi pacjenci przychodzą do mnie już tylko na przeglądy kontrolne oraz zdejmowanie kamienia, osadu i lakierowanie. Jestem wtedy usatysfakcjonowanym dentystą, że wykonałam solidnie swoją pracę.

Przykładowy cennik:

News