Uwaga!
Ta kopia systemu CMS jest licencjonowana dla innej domeny!

Was it working good before? If you just parked additional domain to this website,
maybe this is a problem - please go to website builder again and update your license with new domain
- or contact your website builder provider

O Firmie » Dentysta/Stomatolog Ursynów, Konin - gabinet stomatologiczny

O Firmie

    Gabinet Stomatologiczny Grażyny Pietrzykowskiej-Ćwiek powstał w lutym 1990 roku w Koninie w skromnym, wynajmowanym lokalu przy ulicy Dworcowej.

    W roku 1992 gabinet przeniósł się do lokalu na ulicy Aleje 1 Maja 1/1 i znajduje się tam do dziś.

    Jest to gabinet stomatologiczny jednoosobowy, mały, przytulny i kameralny. Moich pacjentów traktuję jak członków wielkiej rodziny. Leczę od lat całe pokolenia: babcie i dziadków, rodziców i dzieci. Moi pacjenci są jedną, małą społecznością. Przeżywam ich choroby i życiowe problemy. Cieszę się ze szczęścia moich pacjentów i martwię się ich niepowodzeniami. Patrzę jak rosną ich dzieci i jak stają się dorosłymi ludźmi. Zawsze staram się leczyć tak, jakby był to mój osobisty problem. Dobro mojego pacjenta zawsze było najważniejszym priorytetem.    Pozdrawiam wszystkich moich pacjentów z całego serca. Bardzo dziękuję pacjentom, którzy przysyłają mi sms-y na święta z życzeniami i myślą czasami o mnie. Jest to dla mnie niezmiernie cenne, że czuję się potrzebna jako lekarz.

    Moi pacjenci nie opuścili mnie, gdy z przyczyn losowych musiałam przeprowadzić się do Warszawy. To miasto przyjęło mnie serdecznie i spotkałam w Warszawie mnóstwo ciepłych i przyjaznych ludzi. W ciągu mojej pięcioletniej pracy w tym mieście, wielu pacjentów mi zaufało i oddało swoje zęby pod moją opiekę. Zauważyłam, że mam niemałą grupę osób, która ma zaufanie do mnie jako lekarza i wpływa pozytywnie na moje życie. Dzięki wam moi drodzy pacjenci czuję się potrzebna i spełniona jako lekarz.

    Myśląc o podniesieniu komfortu moich usług i służeniu pomocą szerszej grupie osób, 6 października 2010 roku otworzyłam nowy Gabinet Stomatologiczny w Warszawie, przy stacji metra Natolin, na Alei Komisji Edukacji Narodowej 47 lokal 286. Gabinety w Koninie i w Warszawie  posiadają  teraz nową, wspólną nazwę KEN-DENT .

    Lokal w Warszawie znajduje się wewnątrz strzeżonego osiedla. Naciskając domofon 400 i przycisk dzwonka  można łatwo dostać się na teren wspaniale zagospodarowanego, najnowocześniejszego osiedla w prestiżowej części dzielnicy Ursynów. Po przejściu przez portiernię skręcamy w prawo i przechodząc około 30 metrów pod kolumnami widzimy duży świecący szyld mojego gabinetu nad wejściem.

    Gabinet w Warszawie jest bardzo dobrze urządzony i wyposażony. Posiada przestronny gabinet w pastelowych kolorach za szklanymi ścianami i przytulną, wygodną  poczekalnię. Wyposażony jest w rozświetloną toaletę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych i nowoczesną, sterylizatornię, a także pokój socjalny i toaletę dla personelu z pomieszczeniem porządkowym.

    W poczekalni jest możliwość poczęstowania się kawą lub herbatą i wygodne odprężenie przed wizytą stomatologiczną.

    Znając charakter moich pacjentów wierzę, że mój gabinet stanie się bezstresowym miejscem towarzyskich spotkań pacjentów. Serdecznie zapraszam wszystkich moich pacjentów do odwiedzin mojego nowego Gabinetu Stomatologicznego, proszę przyjść na bezpłatny przegląd i bezpłatną konsultację specjalistyczną.

News